Vstavané skrine

Posuňte štandard vášho interiéru o úroveň vyššie. Namiesto tradičných zvoľte vstavané skrine na mieru a vymodelujte si priestor podľa svojich predstáv. Vstavané skrine neposúvajú len dvere, ktoré skryjú z dohľadu všetko nepotrebné. Ale zároveň aj uhol pohľadu na celý interiér a jeho riešenie.

vstavaná skriňa 12 int.

Vstavané skrine

Vstavané skrine patria do všetkých miestnosti :

 • obývacie izby
 • detské izby
 • efektívne využitie priestoru skrine
 • kuchyne
 • kancelárie
 • predsiene
 • spálne
 • podkrovie a šatníky

Pozrite sa na vstavané skrine komplexne a zakomponujte ich do interiéru ako plnohodnotný prvok. Kvalitné vstavané skrine nie sú len bežnými odkladacími priestormi. Dnes už plnia aj funkciu designových prvkov nahrádzajúcich steny či zásteny, pričom stále nestrácajú na svojej reputácii najefektívnejšieho úložného priestoru.

vstavaná skriňa 13

Vstavané skrine na mieru

Funkčnosť skrytá v designe – aj tak sa dá charakterizovať moderná vstavaná skriňa na mieru. Vhodným výberom materiálu, technológií a prevedenia vám vaša vstavaná skriňa uľahčí a spríjemní život kdekoľvek ju použijete.

Profily pre vstavané skrine

Správny výber konštrukcie pre vstavané skrine je základom ich dlhodobého úspechu. Pevnosť, pružnosť, odolnosť a jednoduchá manipulácia stojí práve na profile, ktorý svoje vlastnosti prepožičiava vstavanej skrini v každom priestore a pri akomkoľvek využití.

Vyberte si oceľový alebo hliníkový systém profilu. Radi vám odporučíme ten správny pre vaše vstavané skrine na mieru.

vstavaná skriňa 16

Korpus na vstavané skrine

Drevotrieskové vstavané skrine Doorweb, Bratislava využívajú kvalitné drevotriesky a efektívne opracované ABS hrany, ktoré sú zárukou užívania bez starostí. Žiadne olupovanie fólie, žiadne ostré hrany. Vstavané skrine z dielne Doorweb, Bratislava vám poskytnú bezpečnosť pri každom použití.

Posuvné dvere na vstavané skrine

Kým korpus vstavanej skrine predstavuje jej praktický interiér, dvere sú oknom do jej duše. A práve dvere sú spojovacím prvkom s interiérom miestnosti, ktorý dokážu oživiť či zútulniť. Dvere na vstavané skrine Doorweb, Bratislava si môžete vybrať z rôznych materiálových a farebných prevedení od drevotriesky, cez zrkadlá a sklá až po designové fototapety.

Doplnky interiéru pre vstavané skrine

Sfunkčnite funkčné a ste zas o krok vpred. Vyšperkujte interiér vašej vstavanej skrine na maximum a využite detaily v prevedení praktických doplnkov interiéru. Zásuvky s výsuvmi rôzneho rozsahu, drôtený program s košmi rôznych rozmerov a využitia, vešiaky a vešiakové tyče, svetelné rampy a zabudované svetlá, presklené police alebo stolík či stojan na DVD prehrávač... Možností je viac ako by ste čakali.

vstavaná skriňa 20

Vstavané skrine pre každého

Vstavané skrine predstavujú vhodné skladovacie a úložné priestory pre domácnosti, ako aj pre spoločnosti. Pomôžu vám urobiť a udržiavať poriadok v dome rovnako ako vo frekventovanej kancelárii či showroome. Vďaka svojmu efektívnemu vnútornému usporiadaniu v nich budete mať všetko prehľadne a vždy po ruke.

Vyberte si aj vy vstavané skrine od Doorweb, Bratislava kamkoľvek potrebujete:

Vstavané skrine do domácnosti

 • vstavané skrine do skladovacích miestností – do haly, chodby, špajze, knižnice
 • vstavané skrine do obytných izieb – do spálne, detskej izby, obývačky, pracovne
 • vstavané skrine do kuchyne

Vstavané skrine pre spoločnosti

 • vstavané skrine do skladovacích miestností – zázemie, pivnice, archívy
 • vstavané skrine do návštevných priestorov – hotely, úrady, kancelárie, autosalóny, bankové inštitúcie, ambulancie

Vstavané skrine na mieru vám zrealizujeme v Bratislave a blízkom okolí.

Kontaktujte nás ešte dnes. Navštívime vás kdekoľvek a radi vám pripravíme ponuku na vaše vstavané skrine na mieru.